اولین شعبه حضوری ۳۰‌بوک در تهران افتتاح شد

578
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اگر ساکن منطقه چهار تهران و نزدیک به میدان هروی هستید یا اگر روزی مسیرتان به این منطقه افتاد و نیاز به کتاب یا لوازم‌التحریر داشتید، جای هیچ نگرانی نیست.

چرا که «فروشگاه ۳۰بوک»، به تازگی در این منطقه کارش را آغاز و انواع کتاب‌ها و بازی‌های فکری، لوازم التحریر و حتی لوازم تزئینی را برای استفاده عموم تهیه کرده‌است.

این فروشگاه ۳۵۰ متری که در طبقه دوم «مجتمع تجاری تیدا سنتر» واقع شده؛ دو بخش مجزای مخصوص به کتاب و لوازم‌التحریر دارد.

فروشگاه هروی

شما می‌توانید در سمت چپ «فروشگاه ۳۰بوک»، کتاب‌ها را که بر حسب موضوع چیده شده‌اند، پیدا کنید و در سمت راست آن لوازام‌التحریر، بازی‌های فکری و لوازم تزئینی مورد نیازتان را بخرید.

در صورتی که کالای مورد نظرتان را پیدا نکردید، می‌توانید از پرسنل فروشگاه کمک بگیرید. اگر هم دوست داشتید چند صفحه‌ای از کتاب را قبل از خرید بخوانید، می‌توانید از فضای مخصوص به نشستن و مطالعه در فضای فروشگاه استفاده کنید.

«فروشگاه ۳۰بوک» از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ شب، یکسره باز است و روزهای تعطیل، در صورتی که مجتمع تجاری باز باشد، فروشگاه نیز برای خدمت‌رسانی آماده است. مجتمع تجاری تیدا سنتر در میدان هروی، گلستان پنجم (به سمت غرب)، شمال غرب تقاطع خیابان گلستان پنجم و خیابان مکران قرار دارد.

پله‌برقی و آسانسور دسترسی به این فروشگاه را در مجمتع تجاری آسان کرده‌‌است. بعد از افتتاح بخش مربوط به فود‌کورت و هایپر مارکت، سایر دسترسی‌های مورد نیاز مجتمع تجاری برای مراجعه‌کنندگان ایجاد خواهد

فروشگاه هروی ۳۰ بوک

فروشگاه ۳۰بوک، یک فروشگاه تازه‌کار نیست. این واحد، در اصل کارش را از اواسط سال ۱۳۹۳ با فروش اینترنتی کتاب و به نیت «معرفی و فرستادن کتاب به دوردست‌ترین کتاب‌خوارهای ایران» آغاز کرد.

برای این کار علاوه‌بر تهیه سایتی که کتاب‌ها را با تخفیف‌های همیشگی در اختیار کتاب‌خوان‌ها می‌گذارد، بخشی مجزا به نام «مجله سی‌بوک»  به راه انداخت که کارش نقد و معرفی کتاب و تولید محتوا برای آنهایی است که می‌خواهند قبل از خرید کتاب تقریبا بدانند که درون آن چه خبر است.

به مرور و با افزایش استقبال، تصمیم گرفته‌شد تا این رابطه از حالت مجازی و آنلاین خارج شود و فروشگاه ۳۰بوک با خریداران وفادارش رو در رو در تماس باشد.

فروشگاه ۳۰ بوک هروی
فروشگاه هروی ۳۰ بوک
فروشگاه ۳۰ بوک هروی
شاید برایتان جالب باشد
2 نظرات
  1. محسن می گوید

    خیلی خوبه ..فقط تخفیفات سایتی هم اعمال میشه؟

  2. مجله 30بوک می گوید

    به صورت دوره‌ای طرح‌های تخفیفی و فروش ویژه اجرا میشه که اگر صفحه فروشگاه رو در اینستاگرام دنبال کنید @۳۰book.heravi یا تلگرام II30BOOKII می‌تونید اطلاعیه‌ها رو مشاهده کنید.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.