داستان ابر‌قهرمانی‌های سوپرمگس در یک دنیای بوگندو

2,080
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

محلول ضدعفونی‌کننده و اسپرهای خوشبوکنندۀ خود را کنار بگذارید و آماده باشید برای یک سفر متعفن به بوگندستان! به دنیای حشرات موذی که مدرسۀ بچه‌هایشان روی تودۀ قهوه‌ای از کثافت در یک توالت شکسته در مرکز شهر است. یا سیرکشان توسط کک‌ها لابه‌لای موهای پشت یک سگ برگزار می‌شود.

خلاصه آن‌که هر آنچه برای شما آدم‌ها خوشایند و خوشبو است در آن‌جا تهوع‌آور و غیرقابل تحمل است. فکرش را بکنید! مادرها عوض این‌که غر بزنند که چرا اتاقت این‌قدر به‌هم‌ریخته است، می‌گویند چرا اتاقت را کثیف نکرده‌ای؟!

در این دنیای گندیده یک مگس ریزه‌میزۀ عینکی زندگی می‌کند که اگر او را ببینید حتی به ذهنتان خطور هم نمی‌کند بتواند یک اَبَرقهرمان شود. می‌خواهید او را ببینید؟ این هم مگس کوچولوی داستان ما:

تصویر داخلی

ملاحظه کردید؟ شاید به نظرتان احمقانه بیاید، اما او سوپرمگس است، کسی که قرار است دنیا را نجات بدهد!

 

این مجموعه توسط نشر افق منتشر شده است. و تصاویر جالب آن که توسط نویسنده تصویرگری شده، جذابیت داستان را دوچندان کرده است.

با هم چند تصویر از کتاب را ببینیم:

تصویر داخلی
تصویر داخلی
تصویر داخلی
تصویر داخلی

در این داستان بوگندو:

یوجین، یک مگس ریزه‌میزه است. اما او را دست‌کم نگیرید! او خیلی باهوش است. حتی می‌توان او را یک مخترع هم به حساب آورد. او کلاس چهارم است و روزها مثل یک دانش‌آموز معمولی دیده می‌شود. اما شب‌ها او یک ابرقهرمان است که با جنایات و قلدری‌ها می‌جنگد. هدف اصلی او سوسک سرکش است که بعد از درگیری با او در مدرسه به طرز عجیبی از یک سوسک کوچک ساده تبدیل می‌شود به یک خطر بزرگ برای دنیا. آیا سوپرمگس می‌تواند جلوی او را بگیرد؟ بعد از این‌که داستان را خواندید خودتان متوجه خواهید شد.

سوپرمگس2

مجلۀ اینترنتی ۳۰بوک

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =