دیدار با شمس لنگرودی

73
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

و امیدوارم که ( خواندن کتاب‌هایم ) کمی از بار زندگی را برای شما سبک کند.

 

این آخرین جملات شمس لنگرودی بود در دیدار دوستانه‌ای که با ایشان داشتیم. دیداری کوتاه اما صمیمی در خانه ایشان. بهانه این نشست صمیمی امضای دو عنوان کتاب برای شما ۳۰بوکی‌های عزیز بود. در این دیدار تحریریه مجله اینترنتی ۳۰بوک اقبال بلندی داشت. علاوه بر این که توانسته بودند هر چند کوتاه از محضر شمس لنگرودی عزیز برخوردار شوند با یک تیم فوق‌العاده حرفه‌ای هم همراه بودند. تیم عزیز و صد البته حرفه ای بوک هارمونی هم در پوشش این برنامه با ما بودند و خانم سرو با شمس لنگرودی گفتگوی کوتاهی داشتند. دوستان بوک هارمونی ویدیوی بسیار زیبایی از این روز به یاد ماندنی برای شما ساخته‌اند. زحمت اصلی تهیه این برنامه با این دوستان عزیز بود.

قبل از این که دعوت کنیم به دیدن این ویدیوی جذاب، خاطر‌نشان می کنیم که شما ۳۰بوکی های عزیز می توانید از امروز به صورت محدود دو عنوان کتاب رژه بر خاک پوک ( رمان نوشته‌ی شمس لنگرودی ) و کتاب‌موسیقی ( دفتر شعری از شمس لنگرودی ) را با امضا ایشان از سایت ۳۰بوک خریداری کنید. لینک‌های خرید این دو کتاب (در تعداد محدود) با امضا پایین همین مطلب در انتظار شما هستند.

پی نوشت: سه کتاب دیگر هم به تازگی توسط جناب شمس لنگرودی امضا شدند که علاوه بر دو کتاب معرفی شده در این ویدیو می توانید از ۳۰بوک تهیه کنید. برای خریدن این سه کتاب به این مطلب سر بزنید.

 


اگر مطلب بالا را پسنیدید پیشنهاد می‌کنیم به مطلب زیر هم سری بزنید:

فروش کتاب با امضای شمس لنگرودی

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 13 =