راهنمای بازاریابی در فضای مجازی

5
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

این وظیفه شماست تا مردم را متقاعد کنید تا از کسب و کار شما مانند چیزی که بخش بزرگی از زندگی‌شان است، لذت ببرند، پس ادامه دهید تا جایگاه خود را به‌دست آوردید؛ آن را به‌عنوان یک حق تصور نکنید، بلکه به‌عنوان یک امتیاز به آن بنگرید.

متن بالا بخشی از کتابی‌ست که امروز قصد معرفی‌اش را داریم. کتابی که قرار است به شما کمک کند کسب و کارتان را رونق بدهید و موفقیت بیشتری در آن کسب کنید.

در دنیای کسب و کارهای امروزی، بازاریابی از طریق رسانه‌های اجتماعی تبدیل به ابزاری ضروری برای ارتباط با مشتریان، افزایش فروش و رقابت با همکاران شده است. پس ممکن است با بی توجهی به این رسانه‌ها کمی و شاید (کمی بیشتر از کمی) از قافله هم صنفی‌هایمان عقب بمانیم. مخصوصا در این دوران که مردم کمتر برای خرید حضوری مراجعه می‌کنند و حسابی به رسانه‌های اجتماعی و خرید از فضاهای مجازی عادت کرده‌اند.

پس بهتر است دست به کار شوید. فرقی ندارد یک تازه وارد و یا یک فرد زبردست در کار با رسانه‌های اجتماعی هستید. اگر کسب و کاری دارید که از وضعیت آن زیاد راضی نیستید و یا قصد راه اندازی کاری را دارید، این کتاب می‎تواند بهترین همراه و مشاور شما برای پیشبرد کارتان در فضاهای مجازی باشد.

کتاب « ۵۰۰ نکته بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی» با آموزش ۵۰۰ نکته اساسی و راهنمایی‌های کارشناسانه و دقیق به شما کمک می‌کند کسب و کارتان را در محبوب‌ترین رسانه‌های اجتماعی مانند توئیتر، اینستاگرام، یوتیوب، فیسبوک، گوگل پلی و… گسترش دهید. این کتاب اصول برندسازی، جذب و حفظ مشتری، ارتباط قوی و طولانی مدت با مشتریان، به اشتراگ گذاری محتوا، مدیریت و زمان بندی انتشار مطالب و ده ها مطلب دیگر که در بازاریابی رسانه‌های اجتماعی کمک خواهد کرد را به درستی به شما آموزش می‌دهد.

هر فصل این کتاب به رهنمود‌هایی درباره یکی از رسانه‌های مجازی پرداخته و به طور کلی به بخش‌هایی شامل بهینه‌سازی پروفایل، راهبرد محتوا و توصیه در مورد تبلیغات تقسیم شده است.

شما را به تماشای فهرست این کتاب دعوت می‌کنیم:

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 7 =