مرا برگردان؛ فریاد یک راز فراموش شده

18
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شاید شما گذشته‌ را رها کنید. اما معمولا گذشته شما را رها نمی‌کند. درست در همان نقطه‌ای که گمان می‌کنید رازی که در گذشته‎ دفن کرده‌اید برای همیشه رهایتان کرده، در کوچه پس کوچه‌های زندگی گیرتان می‌آورد و جوری یقه‌تان را می‌گیرد که دیگر رهایی از آن امکان پذیر نیست!
رازی که با هزار زحمت دفن کرده‌اید سر از خاک برآورده و برای برملا شدن و برگشتن به دنیای حقیقت بی‌تابانه فریاد می‌زند: «مرا برگردان».

مرا برگردان

نویسنده: بی. ای. پاریس

مترجم: اعظم خرام

ناشر: کتاب پارسه

مرا برگردان روایتی‌ست معماگونه و نفس‌گیر از رازی که بعد از دوازده سال در حال برملا شدن است.

فین و لیلا، دو جوان عاشق، سفری را برای تعطیلات آغاز می‌کنند. فین به قصد استفاده از سرویس بهداشتی تصمیم به توقف در ایستگاه خدمات بین راهی در امتداد بزرگراه می‌گیرد. او از اتومبیل بیرون رفته و در ماشین را نیز پشت سر خود قفل می‌کند. اما زمانی که برمی‌گردد هیچ اثری از لیلا نیست. لیلا ناپدید شده است!

این داستانی‌ست که فین برای پلیس‌ها تعریف کرده است. اما آیا این تمام ماجراست؟

سال‌ها از آن اتفاق گذشته. غم و اندوه مشترک فین و الن خواهر لیلا از گم شدن لیلا آن دو را به یکدیگر نزدیک کرده و اکنون آنان تصمیم گرفته‌اند در کنار یکدیگر باشند. حس ششم فین به او می‏‌گوید نباید کاملا به الن اعتماد کند. هنوز ابهاماتی راجع به شخصیت الن ذهن فین را درگیر کرده که قادر به حل آن‌ها نیست. در همین حین اتفاقات عجیبی در حال وقوع است. تماس‌ها و ایمیل‌هایی از سمت شخصی ناشناس که از قضا اطلاعات زیادی هم دارد آن دو را به تلاطم انداخته. هشدارها و سرنخ‌هایی که مشخص نیست دقیقا به کجا ختم خواهند شد…

بی.ای.پاریس نویسنده انگلیسی_فرانسوی و یکی از خالقان متبحر و پرآوازه داستان‏‌های معمایی جنایی ادبیات معاصر که با کتاب «پشت درهای بسته» به شهرت بالایی در جهان دست یافته بود، این بار نیز با خلق داستان «مرا برگردان» نام خود و کتابش را در سطر پرفروش‎ترین‌های دنیا ماندگار کرد. رمانی سراسر تعلیق و رمز و راز که شما را با خود همراه کرده، از پستی‌ها و بلندی‌های داستان عبور داده و به حل معمایی پیچیده می‌رساند. پاریس از ابتدا تا انتهای این تریلر جذاب، دست از غافلگیری مخاطب برنخواهد داشت.

اگر شما نیز از دنبال کنندگان این نویسنده و یا از علاقه‌مندان ادبیات معمایی و جنایی و داستان‌هایی با مضمون قتل و وحشت هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم مطالعه این کتاب را از دست ندهید.

 

مجلۀ اینترنتی ۳۰بوک

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 1 =