هملت در فریم های مختلف

14
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که به بهانه‌ی حجم بالا یا زبان سخت آثار کلاسیک خودتان را از مطالعه این آثار فاخر محروم کرده‌اید، لطفا چند دقیقه‌ای وقتتان را به ما بدهید.
امروزه اکثر ما به دلیل شرایط و مشغله‌های زندگی ترجیح می‌دهیم یا کتاب نخوانیم یا کتاب‌هایی با مضامین راحت‌تر را برای مطالعه انتخاب کنیم. شاید کمتر پیش بیاید که برای مطالعه در اوقات فراغتمان سروقت آثار نویسندگان کلاسیکی همچون تولستوی، شکسپیر، داستایوفسکی و… برویم.
اما اگر راهی باشد که بتوانید این آثار را در قالبی راحت‌تر و جذاب‌تر مطالعه کنید چطور؟! باز هم بهانه‌ای دارید؟

زمانی که صحبت از کتاب مصور یا کُمیک استریپ باشد احتمالا اولین چیزی که به ذهن اکثرمان می‌رسد مجموعه کتاب‌های مصور تن تن است. کتاب مصور در ایران بیشتر با کتاب‌های کودک و طنز شناخته شده و کمتر دیده‌ایم که آثار ادبی جدی تری در این قالب داشته باشیم. اما نشر چترنگ، برای اولین بار در ایران آثار برجسته و کلاسیک جهان را به صورت کتاب مصور منتشر کرده است . کتاب پیشنهادی امروز ۳۰بوک، نسخه مصوری‌ست از یکی از پرطرفدارترین و پرفروش‌ترین این آثار کلاسیک.

هملت

به جرات می‌توان گفت در میان قشر کتابخوان کسی نیست که نام این نمایشنامه معروف ویلیام شکسپیر به گوشش آشنا نباشد. داستان شاهزاده جوانی که برای انتقام قتل پدرش برمی‌خیزد و دغدغه‌هایش آیینه‌ای است از ترس‌ها، امیدها و نگرانی‌های همه‌گیری که انسان از ابتدای خلقت همواره با آن‌ها دست‌وپنجه نرم کرده است.

ما برای شما که این کتاب را خوانده یا نخوانده‌اید یک پیشنهاد جذاب داریم. این بار هملت را در فریم‌های مختلف و با تصویرگری فوق‌العاده تام مندریک، استیون گرانت و گری فیلدز بخوانید. اصلا هم نگران نباشید که ممکن است هملت در قالب یک کتاب مصور چیز خوبی از آب در نیامده باشد یا حتی اصل داستان را نرساند. چرا که با مهارت بالای این تصویرگران عذاب و اضطراب حاکم بر این تراژدی به خوبی برای خواننده به تصویر کشیده شده و بدون تغییری در متن اصلی علاوه بر کمک به مطالعه ساده‌تر این کتاب لذت به تصویر درآمدن این شاهکار ادبی را به مخاطب منتقل می‌کند.

 

پیشنهاد می‌دهیم خودتان صفحاتی از این کتاب جذاب را ببینید:

فروشگاه اینترنتی کتاب ۳۰بوک

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 1 =