ویدیو: اندر مصائب سرخپوست بودن

108
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کتاب خاطرات صد در صد واقعی یک سرخپوست پاره‌ وقت از کتاب‌های بسیار پرطرفداریست که برنده‌ی چندین جایزه‌ی ادبی نیز بوده است. نویسنده‌‌ی این اثر گفته که کتاب را به درخواست مردم نوشته است.

جونیور کاریکاتوریست نوجوان در اقامتگاه سرخ پوستان زندگی می کند او با گرفتاری های جورواجور جسمی به دنیا آمده اطرافیانش جز دوست یک دل و یک رنگ او مرتب آزارش می دهند. جونیور به قصد آموزش بهتر اقامتگاه را ترک می کند و به مدرسه‌ای که همه دانش آموزانش سفیدپوست هستند در شهرک مجاور می رود. قوم و قبیله‌اش به او که نخواسته هم‌رنگ جماعت باشد لقب خائن می‌دهند و دردسری تازه شروع می شود.

شرمن الکسی زندگی واقعی‌اش را دستمایه قرار داده و جهانی شگفت و تامل‌برانگیز آفریده که با طنزی یگانه،خوانندگان سنین مختلف را به گریه و خنده وا می‌دارد. از هر نظر عالی،گزنده و واقعا خنده‌دار. خبر خوب هم این که این کتاب را یک مترجم فوق العاده کاردرست یعنی جناب رضی هیرمندی ترجمه کرده است.

همین چند روز پیش در مجله‌ی اینترنتی ۳۰بوک برای شما اینفوگرافی این کتاب را کار کرده بودیم. اینک شما را به تماشای ویدیویی که درباره این کتاب درست کرده‌ایم دعوت می‌کنیم.

 

 

 

 


پیشنهاد می‌کنیم به لینک زیر سری بزنید:

شاید برایتان جالب باشد

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.