۳۹سرنخ پیش روی شماست

762
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

شما کدام گزینه را انتخاب می‌کنید؟ ماجراجویی و کشف رازهای بزرگ یا ثروت و آسودگی؟

مرگ، چیزی است که وقتی اتفاق می‌افتد دیگر راه برگشتی ندارد و از کسی که به دیار باقی شتافته دیگر نمی‌شود چیزی پرسید. هر معمایی راجع به فرد از دست رفته بی‌پاسخ می‌ماند. و هر آنچه وصیت کرده باشد، همان است که هست! اگر چیزی مجهول در آن یافتید، چاره‌ای جز این ندارید که خودتان به سراغش بروید و آن را رمزگشایی کنید.

اسم وصیت و ارث را که می‌شنوید، چه چیزی در ذهنتان نقش می‌بندد؟ پول؟ ثروت؟

راستی؟

علم بهتر است یا ثروت؟

نخیر! سؤال ما این نیست. کشف یک راز بزرگ بهتر است یا ثروت؟ چه می‌کنید اگر به چالشی دعوت شوید که در آن تنها دو راه وجود دارد: یک ماجراجویی خطرناک و رازآلود برای پیدا کردن بزرگترین گنج دنیا؟ یا پول و ثروت و آسودگی؟

چالشی که به آن دعوت شده‌اید شاید به ظاهر ساده بیاید، اما در واقع چالشی پرهیجان و پیچیده است. به خصوص اگر گزینۀ اول را انتخاب کرده باشید. و از آن هیجان‌انگیزتر این‌که بفهمید از خانواده‌ای بسیار پراهمیت هستیدکه تنها اسامی آن‌ها را از اخبار و رادیو تلویزیون شنیده‌اید! مانند آبراهام لینکلن یا الینور روزولت و افرادی از این دست.‌

مجموعۀ ۳۹سرنخ توسط نشر ویدا منتشر شده است و شما را به سفری دعوت می‌کند که در آن دن و ایمی، خواهر برادر نوجوان داستان ما، درگیر گزینۀ اول می‌شوند و انتخاب می‌شوند تا از بزرگترین و خطرناک‌ترین مسئولیت تاریخی سربلند بیرون بیایید.

کتاب‌های مجموعه 39 سرنخ

و اما داستان…

سرنخی که برای شما داریم خلاصه‌ای از داستان است تا بدانید اصلاً ماجرا از چه قرار است؟

ایمی و دن کاهیل، خواهر و برادری یتیمی هستند که سرپرستی آن‌ها بر عهدۀ خاله بئاتریس است. آن‌ها به تازگی مادربزرگ عزیزشان را از دست داده اند. از تمام افرادی که در مراسم خاکسپاری مادربزرگ شرکت کرده‌اند فقط تعداد اندکی انتخاب شده‌اند تا با کارت طلایی که به آن‌ها داده شده در سالن بمانند تا وصیت‌نامه برایشان خوانده شود. مادربزرگ در وصیتش به آن‌ها می‌گوید که کاهیل بزرگترین خاندان تاریخ است و تاریخ و تمدن بشر در دستان این خاندان است. و اگر ۳۹ سرنخ را دنبال کنند به رازی دست پیدا می‌کنند که آن‌ها را تبدیل به قدرتمندترین و بانفوذترین افراد می‌کند. وکیل مادربزرگ به آن‌ها توضیح می‌دهد که یا باید بروند و یک میلیون دلار پول بگیرند یا قبول کنند وارد بازی شوند و بزرگترین گنج دنیا را به دست آورند؛ و فقط یک نفر یا یک گروه می‌تواند آن گنج بزرگ را کشف کند. چشم اکثر حاضرین در جلسه به دنبال ثروت و ارث مادربزرگ است، اما شاید کسانی هم باشند که قضیه را طور دیگری ببینند..

مجلۀ اینترنتی ۳۰بوک

شاید برایتان جالب باشد
2 نظرات
  1. Alireza می گوید

    سلام
    ماجرا توی ۶ جلد کلا تموم میشه؟

    1. مجله 30بوک می گوید

      این مجموعه حاصل همکاری تعدادی نویسنده است و از سال ۲۰۰۸ تا کنون در ایالات متحده آمریکا منتشر میشه. این مجموعه مشتمل بر چهار زیرمجموعه ‌ست که هرکدوم شامل تعدادی مجلد هستن.

نظر شما چیست؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =